Antalya Şehir Turu

Tur Detayları

Sabah 09:00 sularında bulunduğunuz yerden sizi Mercedes vito vip konforlu araçlarla başlayan bu turda ilk durak  Düden şelalesini ziyaret ediyoruz. 1 saatlik durağımız olan Düden şelalesinde de gezmenize olanak tanıdıktan sonra toplanarak vip aracımızla şehir turumuza geçiyoruz.

Hareket ettikten sonra Kaleiçi yat limanı bölgesine doğru hareket ediyoruz. Antalya yat marina’da hazır bekleyen tekne ile 45 dakika sürecek olan mavi yolculuk tekne turumuza başlıyoruz. Tekne ile ilk ziyaret ettiğimiz düden şelalesinin denize döküldüğü düden-2 şelalesini de ziyaret ettikten sonra Kaleiçi yat limanına doğru geri dönüşe geçiyoruz.

Kaleiçi bölgesinde verilen öğle yemeği molası ardından 1.5 saatlik Antalya eski şehri olan Kaleiçi bölgesini gezmenize fırsatınız oluyor. Burada ki küçük eski şehir turumuzun ardından tekrar otobüslerle Tünektepe adıyla bilinen Konyaaltı’nda bulunan Tünektepe Teleferik ile Tünektepe dağına çıkıyoruz. Tünektepe’nin denize yüksekliği 650 metredir. Tünektepe zirvesinden ayaklarınızın altına serili olan Antalya silüeti ve deniz manzarı eşliğinde hoş vakitler geçiriyoruz. Turumuz burada sonlanıyor ve 18:00 sularında alındığınız yere yada otellerinize bırakılmış oluyorsunuz.

Ücrete dahil hizmetler

  • Vip Ulaşım
  • Rehberilik

Ücrete dahil olmayan hizmetler

  • Öğle yemeği
  • Tüm giriş ücretleri, tekne turu, teleferik turu ücrete dahil değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara Rezervasyon Yap
WhatsApp chat